Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Temu

viktorce

Gaining Experience
13 март 2015
434
336
Дечки ја отварам темава за онлајн апликацијата Тemu.

Дали некој ја користел и порачал од неа.
Моментално заедно со Shein испорачуваат 7000 тони роба во Америка.
Има многу интересни работи, но незнам дали воопшто може да се порача од тука
 

JonnyDark

Gaining Experience
10 јуни 2022
464
329
Мислам дека овие немат достава до МК. Само за европа и америка е ова.
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.557
1.674
Не испорачуваат тука, барем сега-за-сега.

Испратено од телефоно
 

Joco Ilievski

Gaining Experience
24 август 2011
479
449
Тетово, Јегуновце
Joco Ilievski's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 2700x / Wraith Prism
Motherboard
Aorus B450 Pro
Storage
Samsung EVO 850 250GB / WD500GB HDD
PSU
Sharkoon SilentStorm Icewind Black 80 Bronze Plus 750W
RAM
Kingston 2x16GB @ 3200Mhz
Video card
Sapphire RX 7700 XT Pure 12GB
Case
SAMA Inpower Black Gold 5 v2
Mouse
Benq Zowie EC1-A
Keyboard
Sharkoon Skiller Pro+
Monitor
Dell U2414H
OS
Windows 10 Pro
Ја пред месец дена ја инсталирав апликацијата, нема достава до Македонија за сега како што кажаа погоре...
мејби уан деј... :)
 

NanoCell

Gaining Experience
10 октомври 2011
369
410
Во суштина Aliexpress ама достапно полокално и побрзо во Европа/УСА. Квалитетот на робата дискутабилен, но цените одлични. Тоа би било во кратки црти :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.119
Мислења
974.980
Членови
35.425
Најнов член
Malcolm
На врв Дно