Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Тема за Матурска

maci

On your way to fame
2 април 2008
3.228
815
дајте предлог за тема за матура 4 година, која би обработувала(или би имала допирни точки) од физика,математика и економија,заедно.

ако веќе сте го поминале овој перјод од животот со матури и не ви е проблем да ми ја пратите да ја прочитам,би сакал да го видам начинот и стилот
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.174
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно