Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Телевизори LED и 4К Smart 42- 65 инчи. Најдобри цени

Статус
Затворена за нови мислења.

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
396
498
Dinamit додаде нов оглас:

Телевизори LED и 4К Smart 42- 65 инчи. Најдобри цени - 7.990 ден.

1. 43" Еlektra Full HD Android ( 2 комада)

со држачи за на сид

Екстра Цена 7990 денари

2. 49 LG 49UM7000. 4K ULTRA HD SMART TV MODEL 2020 god ( 3 комада)
Користени 2 месеци, потоа стоени во кутија
Гаранција преостаната 3 месеци

 • True Immersion Even at A Wide Viewing Angle
 • Quad Core Processor
 • True Colour Accuracy
 • Advanced Colour Enhancer
 • 4K Active HDR for Incredible Detail
Екстра Цена 16990...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.201
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно