1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Телевизор 46", 48" ако има и 55", до 42000 денари!

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од pesimist, 16 Мај 2014.

 1. pesimist

  pesimist
  Intern

  12
  4
  10 Мај 2014
  Машко
  Иста ко темата од red dragon, само со малце поголеми барања за screen size, следствено си бара и поголем одвоен буџет :)
  И јас преферирам Samsung i LG ( веќе имам LG 32"), ги гледав F6400 i H6200 Samsung i la640s од LG, од ЛЕД-от, со плазма сум немал искуство, ама затоа, форум со стручни членови што препорачуваат нешто дупло поефтино, од најчесто препорачуваното, е ВИСТИНСКОТО МЕСТО ЗА ОДЛИЧЕН СОВЕТ!
   
 2. pesimist

  pesimist
  Intern

  12
  4
  10 Мај 2014
  Машко
  Купен LG 47 LB671V! Одлука донесена после 100 views на темата :)
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...