Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Телеком Магента буџет

darko_spiroski

Gaining Experience
4 август 2014
57
92
darko_spiroski додаде нов оглас:

Телеком Магента буџет - Проценка

Здраво дечки
Имам телеком магента за продолжување периодов, и одреден буџет што следи со неа. Исто така немам потреба од уреди што ги нуди телеком во моментов... Доколку некој гледал и заинтересиран да си купи нешто од телеком, и ако е расположен да правиме математики како тоа на двете страни би им одговарало, може да ми пише. Генерално имам некоја слика како би го валоризирал буџетот но исто така примам и предлози од заинтересирани странки.

Пишете дм ...

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно