1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Telekabel телефонија

Дискусија во форумот 'Останато' започната од filipvselena, 2 Јануари 2009.

 1. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,799
  76
  7 Април 2007
  Незнам дали оваа е соодветно место за оваа тема па ако е промашено нека биде преместена.Ме интересира дали некој користи Telekabel телефонија дали е задоволен од нив како се движат цените и пред се квалитетот услугата итн?
   
 2. maci

  maci
  On your way to fame

  2,910
  656
  2 Април 2008
  jas seuste cekam za cabletel telefonija,mi rekoa deka ke pustele posle praznicite.
  mi kazaa deka imale problemi pri testiranjeto....no ke sredele posle praznicite.
  ke vidime za nekolku dena.
   
 3. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,799
  76
  7 Април 2007
  Важи ај кога ти стават постирај за први импресии бидејќи и јас планирам да ставам
   
Слични теми
 1. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  14,673
 2. HijackHacker
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  8,860
 3. Goran-sk
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,272
 4. mdN
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,325
 5. IVS
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  8,397
Вчитување...

Сподели

Вчитување...