• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Telekabel Prodava Modemi so po 2 Nalepnici (razlicni)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Vie koi imate modem od kaj telekabel proverete dali imate dve nalepnici na modemot edna vrz druga a dolnata e ima razliki vo informaciite vo sporedba so gornata nalepnica, taa na kutijata i vo menito na modemot....kakva izmama od nivna strana
Dali ovie modemi se stari ili sto e fintata
 

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
VO svoite reklami na informativniot kanal, Telekabel gi reklamira kako polovni modemi tie koi gi prodava po poniska cena i zatoa imaat dve nalepnici. Ako sakas nov, siguren sum deka moze, no ne za istite pari.

PS ne e zadolzitelno modemot da se kupi od telekabel
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Ama jas go kupiv modemot pred eden mesec 2000 denari cena kako za niv, i im se javiv da im kazam i mi rekoja ako modemot mi e crn bil nov ako e bel poloven n e
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Ако има некој тука од телекабел нека објасни сто е работата дали е некоја ујдурма
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,057
Мислења
861,177
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно