1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

telekabel pokrienost vo skopje

Дискусија во форумот 'Интернет провајдери' започната од daniel111, 4 Јануари 2018.

 1. daniel111

  daniel111
  Gaining Experience

  681
  333
  10 Август 2009
  moze li nekoj da mi kaze dali telekabel ima opticka pokrienost vo naselba VLAE ?
   
 2. kjosmofon

  kjosmofon
  Баниран/a

  3,742
  5,709
  7 oктомври 2011
  kalfa
  да им се јавиш гарант ќе ти кажат, повици примаат 24/7
  02 612 1612
   
  На daniel111 и bobmkd им се допаѓа ова.
 3. Astro

  Astro
  Guru

  6,274
  8,684
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  И ти ли ќе бегаш од телеком ради дискавери и еуроспорт?
   
  На daniel111 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. mishkovski
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  5,177
 2. HijackHacker
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  8,615
 3. Mitko_jos
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  5,136
 4. IVS
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  8,324
 5. Jovicarot
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  6,025
Вчитување...

Сподели

Вчитување...