1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Телефонот почна да се однесува чудно.

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од NugetHD, 1 Септември 2016.

Тагови:
 1. NugetHD

  NugetHD
  Intern

  12
  1
  15 Август 2016
  Машко
  YouTuber
  Добро тогаш како ми се заразил телефонот ?
   
 2. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,533
  12,780
  2 Август 2012
  Машко
  Имаш ставено глупа апликација. Види дали може да се тргне од листата кога си логиран на Десктоп
  Или ресетирај го, не се логирај и кажи му на гугл плеј да не инсталира автоматски.
  Потоа инсталирај една по една или бриши ги од листата My apps
   
 3. NugetHD

  NugetHD
  Intern

  12
  1
  15 Август 2016
  Машко
  YouTuber
  Средено е се.
   
 4. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,533
  12,780
  2 Август 2012
  Машко
  Како?
   
  На masterficx му/ѝ се допаѓа ова.
 5. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,066
  3,167
  2 Септември 2012
  Машко
  Ако во иднина ти се јави некој друг проблем со телефонот (не дај боже), а при тоа неможеш да го решиш сам (да не се малтретираш воопшто) овластен сервис за твојот телефон додека е под 24 месечна гаранција е Мобико.
   
  На Harrabed му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Kasper89

  Kasper89
  Intern

  25
  24
  28 Јуни 2016
  Машко
  Софтвер подлежи под гаранција доколку не е инсталиран Custom Rom :)
   
Слични теми
 1. dimitars
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,687
 2. vako
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,773
 3. Alucard
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,507
 4. Alucard
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  2,945
 5. Dark HaCkeR
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  935
Вчитување...

Сподели

Вчитување...