1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Телефон по ваш избор

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од Garfield', 11 Мај 2019.

 1. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,974
  4,207
  28 oктомври 2008
  Како што те гледам маанџија, земи си телефонче со јаболче, па кога ќе го ставиш на маса у кафиќ има само воздишки да собираш...:)
   
  Necromancer, Ceco, krema и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. cyberbaze

  cyberbaze
  Gaining Experience

  168
  133
  20 Јуни 2009
  Овај или ве дупи во здрав памет или има 15 години.

  А вие кој му реплицирате се правите уште помали од него .)
   
 3. Скоти

  Скоти
  Gaining Experience

  233
  404
  15 oктомври 2013
  Машко
  Ко шо глеам ништо ти не земаш..
   
 4. Garfield'

  Garfield'
  Intern

  201
  44
  18 Јануари 2019
  Машко
  а да не се правиш памаетен во ит секторот на форумот,дали си ти здрав овде.
  За кој значи оваа прашање,ај размисли си што пишуваш,овде има сериозни,оваа
  не ти тука за врегање,без разлика и кој и да си,оваа е ит форум ако знаеш што барем ит.
   
 5. Garfield'

  Garfield'
  Intern

  201
  44
  18 Јануари 2019
  Машко
  не друже,се договрив,утре ќе се јавам да видам што ќе направиме за с7та.
   
  На Скоти му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Futurelakimens

  Futurelakimens
  On your way to fame

  1,012
  536
  12 Април 2017
  Машко
  па кога ќе го ставиш на маса со екран надолу*
   

Сподели

Вчитување...