• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Телефон до 9000 ден

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Razor-mk

Gaining Experience
7 јули 2013
130
62
Поздрав другари, среќни празници.


Како што гласи насловот барам телефон до кај 9000 ден, предост би дал на xiaomi.
Козметички 9/10, гаранција не ми е битна, отклучен на сите мрежи, здрав екран нормално и здрава батерија може да е користен и 1-2 год.

Понуди може тука може и по пп.

Благодарам.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Razor-mk

Gaining Experience
7 јули 2013
130
62
Напомена предност Шаоми 8 - 9 може ноте може и обичен.

Би се заблагодарил на неколку коректни понуди тука вклучувајќи го и Торете ама едноставно не сум фан на тој тип на телефони.

Потрагата продолжува.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,686
Мислења
830,525
Членови
28,684
Најнов член
Doroti
На врв Дно