• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Technicolor TC7200

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Magical

Gaining Experience
15 август 2008
148
242
Здраво,
Дали некој има абдејтирано firmware на Technicolor TC7200? Благодарам
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,354
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно