Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Тастатури Genesis Gaming Thor 100/300 Red Switch

Статус
Затворена за нови мислења.

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
147
186
Skopje
www.terakota.com.mk
fazrijan додаде нов оглас:

Тастатури Genesis Gaming Thor 100/300 Red Switch - 2.000 ден.

Продавам две тастатури користени се неколку месеци.

1.Keyboard Genesis Gaming Thor 300 Red Switch White Backlight 1500 ден.

Погледнете го атачментот 116382Погледнете го атачментот 116383Погледнете го атачментот 116384ж

2.Keyboard Genesis Gaming Thor 100 Red Switch RGB Backlight 800 ден.

Погледнете го атачментот 116385Погледнете го атачментот 116386

Цена за двете тастатури е 2000 ден.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.132
Мислења
975.249
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно