• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Тастатура

  • Ја почнал/а темата
  • #1

dejan_str

Unbeatable
8 април 2011
8,183
4,974
OHRID кај ензероно
Ве молам совет за механичка тастатура која ке се користи за буквално све. Цена до околу 5000 денари, значи не е фиксна ако вреди можам да зголемам буџет.
Битно ми е да е лед пошто слабо ми е осветлувањето во собата каде работам,играм и сл.
 

toplel

Practice makes perfect
18 август 2016
966
1,342
Пробај ја Cooler Master CK550, ја имат Охрид (Муц) со Gateron црвени копчиња. Мислам дека подобра тешко да најш под 5к и на лагер. :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,524
Мислења
845,950
Членови
29,319
Најнов член
Busaco
На врв Дно