Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Тастатура Logitech MX Keys

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

Баниран/a
27 април 2010
1.457
1.629
Скопје / Автокоманда
DemoUser додаде нов оглас:

Тастатура Logitech MX Keys - 2.500 ден.

Тастатурата е користена 2 години , нема никаков проблем користена е без backlight светлото така да кога и да го упалите ќе светат максимум диодите дека не се горени воопш.те
Со неа добивате документ кој дојде во кутијата како да смените батерија ако сакате и го добивате USB ресиверот за тастатурата.
USB-C кабелчето кое иде со неа се расипа бидејќи го користев и за други работи и го фрлив и си ја полнам со друго кога треба да се полни без никаков проблем.

ИНФО повеќе за тастатурата ...

Видете го целиот оглас...
 

DemoUser

Баниран/a
27 април 2010
1.457
1.629
Скопје / Автокоманда
Тастатурата е резервирана , а и воедно продадена ако не ја земе првиот кој ја резервира има втор веќе кој одма ќе ја земе но доколку има промени ќе бидете известени.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.373
Членови
35.399
Најнов член
smartonetech
На врв Дно