Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Тастатура Dell KB216

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.334
1.369
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
DemoUser додаде нов оглас:

Тастатура Dell KB216 - 500 ден.

Тастатурата не би ја продавал ми се погоди ептен, но поради тоа што не можам кежуал да изиграм игрица на неа поради тоа што не дозволува да се притискаат 3 дугмиња од еднаш затоа ја продавам.
Гаранција има кутија има т.е се како што си дошло од продавница.
Користена е 1 месец точно и + 1 ден.
Цена 500 денари само за да не седи под кревет во кутија.


Погледнете го атачментот 124794Погледнете го атачментот 124795Погледнете го атачментот 124796

Контакт / Viber : +38975651213
Цена : 500 денари
Ако сте од реон карпош...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.602
Мислења
945.609
Членови
34.089
Огласи
1.975
Најнов член
Di@
На врв Дно