Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Тастатура CoolerMaster CK550

Статус
Затворена за нови мислења.

icemanMK

Intern
19 август 2010
3
4
icemanMK додаде нов оглас:

Тастатура CoolerMaster CK550 - 2.309 ден.

Се продава тастатура CoolerMaster CK550, со црвени свичеви, купена од Сетек на 30.01.2021 (останата гаранција до 30.01.2023, затоа побрзајте :).

Состојба: 10/10. Доаѓа со кутија и сите аксесоари (алат за вадење на капачиња).
Цена: 2309 ден (во чест на @Oktar)
Локација: Скопје.

Напомена: ова е првата верзија без wrist pad/palm rest.

Ве молам без замени.

Видете го целиот оглас...
 

Oktar

Хаќер без дрон
23 октомври 2012
5.483
16.705
Skopje
Oktar's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i9-9900k + Noctua NH D15 Chromax.black
Motherboard
Asus Prime Z370-A
Storage
SM951 256 + PM981 512 + 850 Pro 512 + 840 Evo 250 + WD Blue 1TB + WD Red 2TB + WD Red 3TB
PSU
Cooler Master Vanguard v850
RAM
Kingston HyperX Predator 2x16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz
Video card
MSI RTX3080 SuprimX
Case
BeQuiet Pure Base 600
Mouse
Logitech MX Master 2, Logitech MX Master 3, Logitech Wireless G Pro, Logitech G703
Keyboard
Keychron Q2, Keychron Q6, Logitech MX Keys Mini
Monitor
Dell U2515H
OS
Windows 11 + MacOS
Добра цена, симптоматично потсетува на мојот роденден!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.497
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно