1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ташна за лаптоп 19"

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од BaDMaN, 18 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  113
  94
  26 Април 2007
  Имам побарување за ташна за лаптоп 19". Не сум сретнал кај нас по продавниците, па ако некој има нешто да понуди или приближно (18.3/5). По можност нова.
   
 2. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  504
  14 Април 2007
  Машко
  јас имам али за 17-18инчен е, кај мене беше 17инчен лаптоп имаше простор уште малку, али за 19незнам, да провериш
  скоро нова е, стои така веќе неколку години
  HP торба за 17
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  113
  94
  26 Април 2007
  Нема да им врши работа.
   
 4. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,376
  3,088
  4 Септември 2008
  За 19" лаптоп треба куфер со тркалца. :)
   
  На turbiny и Daniel86 им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...