1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Таблет Samsung Galaxy Tab A 10.1" 3GB/64GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од lynx, 6 Јуни 2020.

 1. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,397
  3,117
  4 Септември 2008
  Samsung Galaxy Tab A 10.1 (SM-T510)
  10.1" (1920 x 1200), Exynos 7904, 3 GB ram, 64 GB storage, сива боја

  Таблетот дали е користен неколку саати тотал, зачуван како нов без гребка. Купен пред 5 месеци од странство (нема гаранција), доаѓа комплет со кутија и гратис футрола/маска.

  Цена: 210 евра
   
Слични теми
 1. Vampo
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,450
 2. Глупав
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  449
 3. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,897
 4. ImWiked
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  715
 5. SpiritBond
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  735
Вчитување...

Сподели

Вчитување...