1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Таблет предлог

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од PilGriM, 20 Мај 2012.

 1. PilGriM

  PilGriM
  Gaining Experience

  1,508
  427
  18 oктомври 2008
  Машко
  Developer
  Бидејќи не ги пратам баш а имам потреба од нешто такво, дајте предлог за таблет до 15 илјади денари и каде можам да го набавам тука кај нас.....
   
Слични теми
 1. Kapkata
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,251
 2. maci
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  827
 3. igor_xxxx
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,785
 4. linksys
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,905
Вчитување...

Сподели

Вчитување...