Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Таблет,Батерија,Торба,Рам Меморија и Друго

Статус
Затворена за нови мислења.

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
87
278
Goce gl додаде нов оглас:

Таблет,Батерија,Торба,Рам Меморија и Друго - 1 ден.

1.ТАБЛЕТ ФИЗИЧКИ МАКСИМАЛНО ЗАЧУВАН(РАБОТИ САМО НА СТРУЈА БАТЕРИЈАТА Е ИЗВАДЕНА ОД НЕКОРИСТЕЊЕ СТАНА НЕУПОТРЕБЛИВА)
НА ЛИНКОТ ИМАТЕ ДЕТАЛНИ СПЕЦИФИКАЦИИ- NextBook Multimedia NX007HD8G specifications and reviews
-ЦЕНА 1000 ДЕНАРИ

2.REDMI POWERBANK-НОВА НЕ ОТВОРЕНА НЕ КОРИСТЕНА СО ЛЕПЕНКА И ГАРАНЦИЈА ДО 22.02.2024-ЦЕНА 900 ДЕНАРИ

3.DEEPCOOL GAMMAXX-КУЛЕР ЗА ИНТЕЛ И АМД НОВ НЕ КОРИСТЕН СВЕТИ ПЛАВО -ЦЕНА...

Видете го целиот оглас...
 

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
87
278
РАМ МЕМОРИЈА И БАТЕРИЈА ПРОДАДЕНИ
ДОДАДЕНИ СЛИКИ ОД КУЛЕРОТ
 

Атачменти

 • 39efcbcd-08eb-40b5-b1c7-a191f2783587.jpg
  39efcbcd-08eb-40b5-b1c7-a191f2783587.jpg
  70,1 KB · Прегледи: 78
 • 165b349d-65ed-425e-aaff-27093650461c.jpg
  165b349d-65ed-425e-aaff-27093650461c.jpg
  53,8 KB · Прегледи: 77
 • 984d10dc-f97a-4e8c-835a-4f01d2908172.jpg
  984d10dc-f97a-4e8c-835a-4f01d2908172.jpg
  67,2 KB · Прегледи: 70
 • 18433e19-7561-4706-ae37-b7acd6e963f5.jpg
  18433e19-7561-4706-ae37-b7acd6e963f5.jpg
  70,6 KB · Прегледи: 74
 • b1ba4b60-12d8-4f55-9ee3-8a392ff834f1.jpg
  b1ba4b60-12d8-4f55-9ee3-8a392ff834f1.jpg
  42,5 KB · Прегледи: 75
 • b07992f4-8ff8-40f0-8dcc-27068082bf44.jpg
  b07992f4-8ff8-40f0-8dcc-27068082bf44.jpg
  54,2 KB · Прегледи: 82

Goce gl

Gaining Experience
3 март 2019
87
278
НОВИ НЕ КОРИСТЕНИ Се додаваат кон огласот продолжителни кабли за напојување.каблите се стандард универзални и можат да се користат со било кое напојување со тоа што се поврзуваат на веќе постоечките кабли.
ЦЕНА 2000 ДЕНАРИ(ФИКСНА)
 

Атачменти

 • IMG_20240107_105320.jpg
  IMG_20240107_105320.jpg
  1,7 MB · Прегледи: 78
 • IMG_20240107_103813.jpg
  IMG_20240107_103813.jpg
  2,3 MB · Прегледи: 80
 • IMG_20240107_104256.jpg
  IMG_20240107_104256.jpg
  2,1 MB · Прегледи: 79
 • IMG_20240107_103542.jpg
  IMG_20240107_103542.jpg
  2,7 MB · Прегледи: 80
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно