1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Т9

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од Cevi, 30 Септември 2009.

 1. Cevi

  Cevi
  Intern

  333
  32
  5 Февруари 2009
  Машко
  Ме интерсира дали некој има познавање во врска со т9 речникот и дали некаде може да се најде истиот на македонски јазик?Доколку не постои таков која е веројатноста да се изработи на македонски?
  Фала.
   

Сподели

Вчитување...