1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

T-mobile и новите surf пакети.

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Taurus, 1 Март 2012.

 1. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,301
  926
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer
  Само што го разгледував сајтот на t-mobile и пријатно ме изненадија со новите surf пакети.
  Имаат Mobile surf дневен пакет со неограничен вклучен сообраќај за 29 денари на ден. Тоа би му дошло околу 900 денари месечно. Што е стварно супер цена за мобилен неограничен интернет. Барав да видам дали има некои ограничувања, ама не најдов.

  Друга работа што ме изненади, за другите пакети е:
  Повеќе инфо http://t-mobile.mk/public/web-n-walk-paketi.nspx
   
Слични теми
 1. GNU_D
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  6,162
 2. burglar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,450
 3. Volkswagen
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,512
 4. bobson
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  956
 5. echo of silence
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,201
Вчитување...

Сподели

Вчитување...