• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Sync Desktop Solution

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2.674
193
www.zeroscience.mk
sync1lf9.jpgsync2sk8.jpgsync3.jpghttp://www.silo9.co.uk/sync.html

:rolleyes:
 
M

Mr.Alien

Гостин
Ова е вистинското решение за мојот ХАОС околу компјутерот и мониторот!:bravo:
 

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
Не сум сигурен дека ке можам да се снајдам во "средена" околина, некако се навикнав кога ќе барам некое цд, тоа да е под 2-3 цедеа коишто стојат пред мене :)
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Интересно решение, но мислам дека ќе чини исто колку и компјутерот. :) Сега за сега добро се снаоѓам во хаосот на бирото кај мене, така да.... no thanks! :))
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5.748
288
Хм... би се задржал на моето “уредување“, барем знам каде ми се работите откако ги оставам на едно место... кул слика бтњ :)
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
CooL!!:bravo:
 

mENDol

Intern
24 декември 2007
83
2
Premnogu e nadzidzano.... (nekako previse e hi-tech)

sakam kabli i Cd-a i sekakov harver rasfrlan okolu mene, otvoren kompjuter itd....mozda e i od navika, ama najubavo taka se snaodjam...:D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.408
Мислења
900.224
Членови
32.119
Огласи
503
Најнов член
CilCil
На врв Дно