Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Swiss Military casovnik

Статус
Затворена за нови мислења.

orce97

Gaining Experience
19 декември 2022
244
241
www.youtube.com
orce97 додаде нов оглас:

Swiss Military casovnik - 9.000 ден.

Се продава Swiss Military Hanowa часовник со водоотпорност од 10АТМ. Користен е 4 месеци, зачуван со минимални траги на користење.
Цена фиксна: 9000ден.
Праќам по карго на ваш трошок.
Контакт: 076 519 105

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно