• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Svedski operativen sistem Xcerion

Vavo

Intern
20 октомври 2007
273
17
Skopje
Хм, се пријавив за бета тестер? Нема линк да симнам ништо. Нешто слично на eyesOS изгледа.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.183
Мислења
895.513
Членови
31.918
Огласи
354
Најнов член
Kikirekovi
На врв Дно