• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Svedski operativen sistem Xcerion

Vavo

Intern
20 октомври 2007
270
15
Skopje
Хм, се пријавив за бета тестер? Нема линк да симнам ништо. Нешто слично на eyesOS изгледа.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,674
Мислења
830,241
Членови
28,677
Најнов член
Nor.am
На врв Дно