• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проценка Susalici Shure SE102 i AKG K315

  • Ја почнал/а темата
  • #1

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
133
106
Skopje
www.terakota.com.mk
Друштво би ве замолил за една проценка.
- AKG K315 се нови односно стара серија ама не користени :)
- Shure SE102 малце користени во перфектна сосотјба.
IMG_20210318_130254.jpg IMG_20210318_130428.jpg IMG_20210318_130138.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,445
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно