• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Суров живот (комедија)

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Најакото нешто досега на Youtube за мене :LOL::LOL::LOL:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=KEkinuOr8bY[/ame]
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1.242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Старо но добро... :bravo:
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
:LOL:hajjj jako e ej nema sto. A inace mislam deka na nekoi koli e i do tolku osetliv, barem na filmovite kolku sto imam videno :p
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
haha...
mada izgleda malku namesteno..airbag-ot ne e tolku osetliv..
ali nema veze.. :D

Малку повеќе изгледа наместено. :)) Воздушните перници на повеќето автомобили се активираат кога колата е во движење и кога има силен удар и деформација на предниот дел на автомобилот. Али ај нека биде така.... :LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
42.971
Мислења
890.087
Членови
31.719
Огласи
214
Најнов член
Cicoblageeeeee
На врв Дно