1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Superlux HD681B и Anker Soundcore

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gucci, 6 Април 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  674
  5 Јули 2011
  Superlux-от се купени пред некои 3 години, вкупно 4-5 саати дали се користени.
  Anker-от уште не е потрошена батеријата откако е купен, не е ни еднаш полнет.

  По 1500 денари.

  Слики

  едит: само Скопје, не праќам по карго.
   
  Последна промена: 6 Април 2020
  Zvonkof, bogoevski и на KjEBE им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  674
  5 Јули 2011
  По 1400 денари.
   
  На bogoevski му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  674
  5 Јули 2011
  По 1200 денари.
  Но тоа не е се! Доколку се јавите во наредните 15 минути, имате ексклузивна можнот да го добиете и следниот држач од светски познатиот производител New Bee заедно со слушалките во вредност од 7000 денари комплетно бесплатно.

  пс. не ми прикачува слики на форумов
   
  На WeiWuWei му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  674
  5 Јули 2011
  Анкерот продаден, слушалките за 1000ка.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  821
  674
  5 Јули 2011
  800
   
  На Zvonkof му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Mao
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,241
 2. tomaso
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,184
 3. HardCorec
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  897
 4. Gucci
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  295
 5. Sharlovski
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  671
Вчитување...

Сподели

Вчитување...