• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Super Mario

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
HEHEHEHE.ova stvarno e dobro.nesto nevideno dosega.ama ne da se iznamacil tipov dodeka gi mestel sisinjata a da ne zborime deka mozda drmnal po nekoe od niv.stvarno e dobro ova.:D:bravo:
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Ц ц ц ... ненормално јако ... свака му част!:bravo:
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
хаха браво... Стварно после толку пива се' ќе ти текне :))
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
Interesno..Kako samo imal zhivci chovekot za vakva rabota..
Jas kje gi naredam prvite 10 a edinaesettoto od zemja kje go udram.. :) Ne e lesno shishe po shishe da gi redish.. Nekoe malce poispraznato, nekoe polno, nekoe polevo, nekoe podesno..Nikogash ne bi gi pravel ona..
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Јас почнав да празнам пива па откако ќе соберам доволно шишиња ќе пробам да направам некоја мелодија. :alkos:

:))
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
abe sekoj doma neka ispie po dvaeset piva i ke napraime i od betoven pesnana
oda na radosta ako nejkete sekoj doma onda ajt site zaedno pa cela simfonija da ja napraime od pocetok.:)
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
lelee... ludo...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,506
Мислења
845,647
Членови
29,303
Најнов член
DripOrDrown
На врв Дно