• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sun + MS Windows

Статус
Затворена за нови мислења.

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Мене малце ме изненади.
Исто како кога apple изјави дека ќе гористи intel.
Искрено не верував. Мислев дека се само гласини на луќе што сакаат да ги пополнат своите колумни.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,647
Мислења
822,387
Членови
28,283
Најнов член
MilMil1998
На врв Дно