• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Sun го купува MySQL

Статус
Затворена за нови мислења.
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.664
Мислења
889.228
Членови
31.504
Огласи
35
Најнов член
formula-1
На врв Дно