1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Strix GTX 1080 Ti

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gamer-eddie, 13 oктомври 2019.

 1. gamer-eddie

  gamer-eddie
  Practice makes perfect

  936
  1,475
  22 Април 2007
  Машко
  profesionalen ebi-veter
  Здраво до сите
  Како што вика насловот , купувам GTX 1080 Ti Strix ама до 400/450 евра
  НЕ ми треба гаранција ми треба да работи како што треба
  Фала однапред до сите
   
  На StefAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,279
  2,551
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер

Сподели

Вчитување...