1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Striker II extreme

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од nvidia88, 26 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  340
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Здраво,ако може една проценка на матичнава....Користена со cpu q6600,9800gtx dk itn...али више години не ја користам и си седи,можно и после толку дого време да нее во функција,незнам...па ако некој гуру се нафати,вујрум..да не ме фати шерот,искрено пошто немам делови да пробам дали уште е во функција или не,или да си ја чувам ко спомен ...иде со кутија звучна итн...
   

  Прикачени датотеки:

  Последна промена: 26 Јануари 2020
  На Pane24, Speedy, Arabian и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Speedy

  Speedy
  Gaining Experience

  595
  204
  21 Август 2010
  Машко
  5000 денари бидејќи е ЕВЕРГРИН и КЛАСИКА од матична и една од моите најпосакувани
   
  На nvidia88 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,131
  4,560
  4 ноември 2013
  Машко
  Ке ја продаде за 5000 :) (сигурно)
   
  Вајкинг, DaVoRkNe и на nvidia88 им се допаѓа ова.
 4. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  898
  614
  11 ноември 2015
  Машко
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
 5. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  340
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Резервирана до утре ! :)
   
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
 6. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  586
  340
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Продадена! Клуч!
   
  На gOJDO и Lazarko им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...