• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Странска компанија има потреба од програмери.

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

maliOT

Intern
24 јуни 2007
5
0
Stranska kompanija ima potreba od programeri.

Potrebni sposobnosti:

- JAVA
- C++
- Poznavanjeto na ECLIPSE ke se smeta za prednost
- Predhodno rabotno iskustvo e pozelno (ne zadolzitelno)
- Zadolzitelno poznavanje na Angliski jazik (govor,citanje i pisuvanje)


Ispratete CV so vasi podatoci i telefon za kontakt na:
[email protected]
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,854
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно