1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Страна за симнување апк

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од Arabian, 7 Јуни 2016.

 1. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  571
  281
  5 ноември 2013
  Машко
  Здраво дечки може ли да ми кажете некоја сигурна страна за симнување АПК фајлови, конкретно ми треба една платена верзија на Symbolab. Може тука или во пп
  Фала ви многу
   
 2. Roncic

  Roncic
  Гостин

  Пробај да ја симнеш со ова . Само внеси ја адресата од play store + ентер .
   
 3. Oktar

  Oktar
  Guru

  3,354
  9,840
  23 oктомври 2012
  Машко
  Непостои такво нешто како сигурна страна за нелегално симнување на софтвер. Ако апликацијата е кракната, тогаш значи дека кодот веќе не е оригиналнииот и е променет и никој неможе да ти гарантира што тој код ке извршува. Јас би ти препорачал да си ја платиш апликацијата, верувам дека не е нешто прескапа.

  Предлогот на @Roncic нема да ти заврши работа, ако добро разбрав, сајтов даунлодира апликации од плејстор, ама таа апликација пак ке биде истата како и сам да си ја симнал од плејстор, т.е. пак ке треба да платиш за да ја користиш.
   
  На bxxxn му/ѝ се допаѓа ова.
 4. filipkir

  filipkir
  Practice makes perfect

  1,063
  1,340
  17 Јуни 2009
  Машко
  Мој совет, ако ти треба хакната APK апликација, барај ја на Google. Јас секоја кракувана апликација и игра што сум ја симнал сум ја наоѓал така. Никогаш не симињам АПК апликации све од едно исто место. Сепак вреди да се спомне дека 70%-80% од кракнатите апликации и игри што сум ги симнал биле од сајтот www.revdl.com .
   
 5. Isak Keyten

  Isak Keyten
  Practice makes perfect

  1,128
  1,271
  25 ноември 2014
  apkgalaxy
  apkmania
  aptoide
  androeed.ru

  ја тука наоѓам :)
   
 6. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,678
  6,920
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Blackmart, намерно не го линкував зш е пиратерија, користи го на твоја одговорност. А у ПП не ти ја праќам, ете за инает, пукни, преварант еден :p :oh:
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  571
  281
  5 ноември 2013
  Машко
  @Roncic не ми е потребно така ми требаше кракирана платена верзија

  Па и баш не е ефтина програмата бар за мене, 8$ тражеа
  @Daniel86 Како можеш да се изразуваш така , кога си толку фин :D:D:D

  Инаку мисијата е успешна еден другар ми ја симнал од некаде, платено све, и сега уште да учиме :D:D
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,678
  6,920
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Имам нечисти мисли :D
   
  На the_maker му/ѝ се допаѓа ова.
 9. mrkela2009

  mrkela2009
  Gaining Experience

  153
  170
  24 Јануари 2010
  Машко
  android zone do sega sum nemal nikakov problem a ima dosta aplikacii

  Sent from my LG-D802 using Tapatalk
   
  На Metuzalem и Arabian им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...