1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Страна за гледање филмови со превод

Дискусија во форумот 'Останато' започната од Ruller, 7 Април 2010.

 1. Ruller

  Ruller
  Intern

  30
  0
  9 Март 2010
  Кажете веб страна каде ќе можам да гледам филмови онлајн со превод српски,хрватски каков било некој што разбираме. Фала однапред и побрзо итно е ...
   
 2. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  909
  61
  18 Јуни 2009
  Ова би требало да го прекршува правилото против пиратеријата.
   
 3. Ruller

  Ruller
  Intern

  30
  0
  9 Март 2010
  Ако гледаме така никој не гледа повеќе оригинал филмови или пак слуша оригинална музика, битно е ова дека ми треба мора да има некоја страна со преводи, јас најдов страна ама нема опција за преводи :(
   
 4. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,391
  25,021
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Прво Составувај наслови како што треба.
  Второ Што е толку хитно...да не гори нешто?

  Кое правило го прекршува жити се?
   
 5. Ruller

  Ruller
  Intern

  30
  0
  9 Март 2010
  Така итна е работата :) Ај ако имаш некоја страна кажи жити се. Поз
   
 6. Mr.Jack

  Mr.Jack
  Gaining Experience

  610
  336
  9 Февруари 2008
  1 person likes this.
 7. Ruller

  Ruller
  Intern

  30
  0
  9 Март 2010
  Фала ти многу за страната е супер! Штета шо го нема филмот јас шо го барам, сепак ГОЛЕМО ФАЛА
   
 8. ''TcM>>

  ''TcM>>
  Intern

  961
  39
  6 Јануари 2008
  Машко
  Можеш и на youtube да гледаш филмови. Ги нема најновите нормално, али можно е да ти фати око некој филм..
  http://www.youtube.com/movies
   
 9. Cika

  Cika
  V.I.P

  2,389
  948
  8 Декември 2009
  Мислам дека ова е на некој начин warez,како да му даваме на некој линк да ги симиња најновите филмови со торент.Сепак мислам дека е подобро да се симне филмот,затоа што оние со слаб bandwidth ќе имаат проблеми со буфирањето.Плус тоа милион реклами излегуваат да ти скисне додека да ситснеш плеј за да почнеш да го глеаш филмот.
   
 10. skywalker89

  skywalker89
  Intern

  1
  1
  9 Септември 2011
  http://kinoteka.mk Ги има најновите филмови, како и некои добри класици исклучиво со македонски превод. Брзината на видеото е супер доколку имаш солидна конекција..
   
  1 person likes this.
 11. Devojkata

  Devojkata
  Redhair Geek

  174
  56
  30 ноември 2008
  студент
  Иако темава е пред година дена .. чисто колку да ја пишам странава под ова прашање..

  http://www.filmovisaprevodom.com/ .. спрски превод ...
   
 12. CrAzY_MaN

  CrAzY_MaN
  Intern

  59
  7
  27 Јули 2009
  Пензионер

Сподели

Вчитување...