1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

storred passwords software

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Aleks88, 8 Мај 2010.

 1. Aleks88

  Aleks88
  Intern

  94
  30
  27 Февруари 2009
  Barav na int nekoe programce za storred passwords, key codes od software i slicno. Od toa so najdov poveketo bea za naoganje na windows serial code ili office. Pisete ako znaete nekoe programce so e za stored passwords ili key codes. Potocno mi treba za da go najdam pro code ot od Camfrog :) Pozz
   
 2. DaciSS

  DaciSS
  Gaining Experience

  949
  288
  3 Јануари 2008
  Машко
  Systems and Network Administrator
  пробај со elcomsoft proactive password auditor i elcomsoft proactive password recovery
   
Слични теми
 1. Angel
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,597
 2. filipvselena
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  623
 3. AlexDGreat
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  5,505
 4. RoyalGuard
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  797
 5. Viktorviksa
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  758
Вчитување...

Сподели

Вчитување...