Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Столица предлог

tomskibt

Intern
12 јули 2022
36
18
Дајте предлог за стол по можност гејмерски (анхоч, жирафа ….), нека биди покомфорен за кичмата, буџет до 200 евра.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.674
Мислења
947.018
Членови
34.145
Огласи
2.014
Најнов член
Yadow
На врв Дно