1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Стоечко биро

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од dimitars, 10 oктомври 2013.

 1. dimitars

  dimitars
  Gaining Experience

  1,671
  325
  8 Мај 2007
  Дечки дали некој користи стоечко биро и дали знаете каде може да се најде во Сопје(ако воопшто има).

  Јас барам нешто ултра едноставно и ефтино колку за лаптоп и евентуално монитор.
   
  На JensenInterceptor и artweb им се допаѓа ова.
 2. ivsss

  ivsss
  V.I.P

  317
  597
  16 Февруари 2012
  Машко
  Гледај финти и решенија од тука www.officefitness.co.uk а ако најдеш нешто низ Скопје сподели ги информациите со нас.

  Поздрав,
  Ивс.
   
  На NecrotoX му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Pilsator

  Pilsator
  Gaining Experience

  427
  101
  15 Мај 2012
  Машко
  Види во некоја продавница за музичка опрема. Од тие што се за диригентите кај што му стои книгата со нотите или нешто слично. :D
   
  На artweb му/ѝ се допаѓа ова.
 4. smole

  smole
  Unstoppable

  2,694
  2,834
  18 Април 2007
  Или најди како сакаш да изгледа и најди некој што ќе ти го направи.
   
 5. Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  995
  604
  5 Јули 2011
 6. theMAD

  theMAD
  Practice makes perfect

  1,076
  1,337
  6 Декември 2012
  Машко
  Студент
  некој знае веб страна каде има доста модели на модерни бироа за пц ?
   
 7. artweb

  artweb
  Gaining Experience

  949
  381
  5 Март 2012
  Машко
  невработен
  Другарчиња знае некој дали во Скопје има вакво биро?
   
 8. moongose

  moongose
  Practice makes perfect

  1,566
  1,741
  19 Јули 2013
  Има, само дали си толку спремен.
  едит: сега видов, стоечко се барало, а ова е со подесива висина од седечко до стоечко.
  Ама имаат и фиксни стоечки, сврти им на телефон.
   
 9. artweb

  artweb
  Gaining Experience

  949
  381
  5 Март 2012
  Машко
  невработен
  Со електомоторче е?
   
 10. moongose

  moongose
  Practice makes perfect

  1,566
  1,741
  19 Јули 2013
  Да, и со дигитална контрола на висината.
   
 11. artweb

  artweb
  Gaining Experience

  949
  381
  5 Март 2012
  Машко
  невработен
  Ако сакаш пиши повеќе детали у ПП.
  Дали е половно(користено), ново од салон, слики да видам како изгледа, цена итн.
   
 12. moongose

  moongose
  Practice makes perfect

  1,566
  1,741
  19 Јули 2013
  Ниту го имам ниту го продавам. Само пуштив линк до продавница што го продава, затоа што баравте. За инфо дали го имаат на лагер и колку пари е јави се во продавницата.
   
 13. artweb

  artweb
  Gaining Experience

  949
  381
  5 Март 2012
  Машко
  невработен
  Извини, не загледав дека тоа "Има" ти е линкувано. Фала многу.
   
 14. artweb

  artweb
  Gaining Experience

  949
  381
  5 Март 2012
  Машко
  невработен
 15. JensenInterceptor

  JensenInterceptor
  Gaining Experience

  450
  183
  28 ноември 2015
  Машко
  Малце копав на темава. Еве што најдов:
  Could offices change from sitting to standing?

  Ова ми изгледа поштено, со курбла :p :D

  SKARSTA Desk sit/stand - IKEA

  Еве и троа поскапо:

  BEKANT Desk sit/stand Black-brown/black 160 x 80 cm - IKEA

  Само што не знам дали го има во МК. Се мислам преку нет да го купам. Купувал некој од Икеа до сега преку Интернет?
  Како иде за мебел, испорака и слично?
   
 16. FreakyDroid

  FreakyDroid
  Gaining Experience

  381
  342
  21 Август 2008
  Машко
  3D Visualizer
  На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа ова.
 17. artweb

  artweb
  Gaining Experience

  949
  381
  5 Март 2012
  Машко
  невработен
  Има луѓе што носат од Икеа по порачка, сум сретнувал по нет доста огласи, прогуглај.
   
  На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа ова.
 18. esquimaux

  esquimaux
  On your way to fame

  466
  670
  16 Јануари 2016
  Машко
  Некој во меѓу време да не има најдено некое моторизирано биро кај нас? Или икеа е решение како "најблиску", во Delight ми е страв да прашувам за цени :D
   
  На artweb му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Banjifiko

  Banjifiko
  Unstoppable

  2,849
  3,609
  28 oктомври 2008
  Моќеш да си склопиш и сам ;)
  ELEVATE Биро систем со подесување на висината
   
  На esquimaux му/ѝ се допаѓа ова.
 20. esquimaux

  esquimaux
  On your way to fame

  466
  670
  16 Јануари 2016
  Машко
  Некако скапо ми делува во однос на понуди од странство, нема мемориски опции (присети) за подесување висина и мала носивост без плоча уклучена во цената. Како и да е кога би зимал би земал само моторизирани ногарки па би си го слопил сам.
   
 21. moongose

  moongose
  Practice makes perfect

  1,566
  1,741
  19 Јули 2013
  Провери во burotime. Во новите згради меѓу Мида и Лира, позади технички факултет.
   
Слични теми
 1. WhiteDeath
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  5,391
 2. Buvche
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  3,328
 3. eX3v1l
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  5,634
 4. WolverineMKD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  850
 5. Ragnar
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,427
Вчитување...

Сподели

Вчитување...