• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sto mislite za ohrid fest-ohridski trubaduri

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

sangaimikiri

Баниран/a
19 август 2007
18
0
zdravo.najprvo sakam da napomenam deka spored mene vo ovie dva dena koga go sledev festivalot bukvalno se razocarav.i ohrigani ke priznaat deka toa bese nevidena katastrofa.
 

bons

Gaining Experience
9 април 2007
242
67
WTF, човеку си ја утнал секцијата, на овoj topic му е местото во OFF topic.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,735
Мислења
863,567
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно