• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Stickman on crack

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
887
Ohrid
hmmmmm
I povtorno starata Macromedia Flash..

Edni od najposetuvanite Stickman klipchinja

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=60RRpFqC8R0"]Stick man vs pc mouse[/ame]

i za tie seushte shto go nemaat videno

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=x-Ry8f47Kcg&feature=related"]Stick Man Attacking Windows[/ame]

Verojatno gi imate videno i dvete, ama zasluzhuvaat da stojat na temava.

btw. temava mozheshe i vo Мултимедија da odi ( Веб дизајн, принт дизајн, 3D моделирање, анимација и слично.)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,714
Мислења
831,184
Членови
28,707
Најнов член
Cranium167
На врв Дно