• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Steve Ballmer gone wild

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dare

Intern
8 април 2007
141
2
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=wvsboPUjrGc&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=wvsboPUjrGc&feature=related[/ame]

Steve Jobs се дере Web Developers!
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=MtgY03nhQww[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,698
Мислења
855,842
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно