Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Steelseries Rival 300 Wireless & Rival 650 Wireless

Статус
Затворена за нови мислења.

menansali

Intern
28 април 2023
0
14
menansali додаде нов оглас:

Steelseries Rival 300 Wireless & Rival 650 Wireless - 4.000 ден.

Zdravo Prodavam dve Steelseries mausi dobri zacuvani i posleduva site dodatoci so niv i imaat garancija

Rival 650 Wireless ima garancija do februari a Rival 300 Wireless koristen e 2-3 nedeli skoro 2 godini ima garancija

Rival 300 Wireless cenata e : 2000 denari

Rival 650 Wireless cenata e : 2500 denari

ako gi zimate dvete gi davam za 4000 denari
Погледнете го атачментот 130295Погледнете го атачментот 130296

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.498
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно