1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SteelSeries Rival 300 и механичка тастатура

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од comakot, 9 Март 2020.

 1. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  275
  159
  23 Февруари 2017
  Машко
  Се продава SteelSeries 300 со мали надворешни знаци на користење, сменат лев клик и лизгачи, користен е 1 година - цена 1000 денари

  Исто така се продава и механичка тастатура GK61 со 60% лејаут, хот свап е што значи можи да се заменат свичевите за кој сакате или доколку некој се расипи, користи gateron brown оптички и за замена сте лимитирани само на gateron оптички, има per key ргб и има софтвер за менување боја, правење на свој layout и макроа, подржува 3 лејаут и еден има дефаулт па тотално 4, користи USB-C како конектор. Купена од алиекспрес па нема гаранција, користена е 3 месеци - цена 2200 денари

  IMG_20200309_173728.jpg

  IMG_20200309_173849.jpg

  IMG_20200309_163014.jpg
   
 2. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  275
  159
  23 Февруари 2017
  Машко
  Пуштам по карго на ваша сметка
   
 3. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  275
  159
  23 Февруари 2017
  Машко
 4. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  275
  159
  23 Февруари 2017
  Машко
  Неделни цени
  Маусот - 900 денари
  Тастатура - 2000 денари
   
 5. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  275
  159
  23 Февруари 2017
  Машко
  Цените се враќаат по старо
  Маусот - 1000 денари
  Тастатура - 2100 денари (ептен мало намалување :) )
   
 6. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  275
  159
  23 Февруари 2017
  Машко
  Тастатурата е резервиана, маусот последна цена 800 денари

  Испратено од POCO F1 преку IT.mk форум апликација
   
 7. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  275
  159
  23 Февруари 2017
  Машко
 8. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  275
  159
  23 Февруари 2017
  Машко
  Маусот продаден
   
  На Luca Toni му/ѝ се допаѓа ова.
 9. comakot

  comakot
  Gaining Experience

  275
  159
  23 Февруари 2017
  Машко
  Продадено се. Клуч.
   

Сподели

Вчитување...