Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Steelseries Prime & Redragon K630

Статус
Затворена за нови мислења.

hehexd

Gaining Experience
18 септември 2019
156
239
hehexd додаде нов оглас:

Steelseries Prime & Redragon K630 - 2.500 ден.

Продавам маус Steelseries Prime и механичка тастатура Redragon K630 outemu brown, PINK backlight.
Маусот има гаранција од gjirafa50 до 29 април 2023та, а тастатурата гаранција од нептун до 1 јуни 2023та. Потполно исправни и со комплетно пакување, не се користени...

Видете го целиот оглас...
 

hehexd

Gaining Experience
18 септември 2019
156
239
Тастатурата продадена, маусот се повлекува од продажба, мавајте клуч
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.095
Мислења
974.443
Членови
35.402
Најнов член
Jun
На врв Дно