Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Steelseries Arctis 9 Wireless

Статус
Затворена за нови мислења.

Anungunrama

Gaining Experience
5 февруари 2019
174
166
Anungunrama додаде нов оглас:

Steelseries Arctis 9 Wireless - Проценка

Барам проценка за слушалките од огласов. Купени од член на форумов, немаат никаков проблем, се продаваат поради апгрејд. Идат со рисиверот, мислам дека имам и кутија од 9X, што е истиот headset само за Xbox. Одлични слушалки се, работат на PS4/5 и PC, плус има bluetooth. Повеќе информации на линкот.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно