Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Steelseries Arctis 5

Статус
Затворена за нови мислења.

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.059
3.828
fuzzjaw додаде нов оглас:

Steelseries Arctis 5 - 3.900 ден.

Се продаваат слушалките од насловот, користени, во беспрекорна состојба. Ги продавам поради надградба на wireless слушалки.

Купени од Анхоч во април 2020та, гаранцијата од две години е истечена април годинава.

Користени се по некои 3-4 часа неделно максимум. Козметички и функционално се 10/10. Знам дека е осетлив hinge механизмот на цела Arctis серија, па се пазени ко очи и гледав да сум нежен со нив.

Доаѓаат со кутија и сите пропратни елементи, можам да ги испратам по карго...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.495
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно