• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Менувам Steelseries Apex 3 тастатура

  • Ја почнал/а темата
  • #1

dariuus

Gaining Experience
19 ноември 2018
84
112
Продавам или менувам тастатура Steelseries Apex 3. Зачувана 10/10, купена на 06.08.2020 од Анхоч со писмена гаранција.
Понудете цена или замена за механичка TKL (можна е и доплата).
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

dariuus

Gaining Experience
19 ноември 2018
84
112
Bump примам само замена доаѓа фул со кутија и wrist rest-от.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

dariuus

Gaining Experience
19 ноември 2018
84
112
Годишнина на тастатурата и сеуште се заменува. 10/10
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,354
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно